Hakkımızda

Entry Bilişim 2004 yılında Mikro Yazılım ve Donanım ürünleri satışı ve hizmeti vermek üzere kurulmuştur.

Firmamız kurumlarla bakım anlaşması ve teknik hizmet vermektedir. Teknik Destek kapsamında Server Kurulum ve kurulum sonra teknik destek vermektedir. Network kurulumları CAT6 ve Fiber alt yapı çözümleri. Sql Yedekleme (Mikro) ve Genel Backup çözümleri “NAS” kurulum ve yedek takibi yapmaktadır. Bakım anlaşması kapmasamında müşterilimize sunduğumuz özel hizmetlerden birisi de Cloud (Bulut) yedekleme ile her gün gece 02:00’da SQL (Mikro) ve Sistem (Mail, Word, Excel vb.) yedeklerinizi alınmaktayız. Dışarıdan gelebilecek veya firmanız içinden sistemlerinize zarar verecek zararlı yazılımlar (Virüs, Trojan, Cryptelocker) önüne geçmek için sistemlerinizi analiz eder gerekli donanımsal ürünleri (Firewall) ve Yazılımsal (Antivirüs) kurulumları ve teknik desteğini vermekteyiz.

Mutlu Müşterilerimiz

[logo_showcase id=”537744″ type=”carousel” width=”1200″ show_tooltip=”false” grayscale=”true” border_color_off=”” border_color_on=”#ff0000″ skin=”white” auto_play=”3″ image_width=”150″ image_height=”150″ show_bottom_nav=”false”][logo_showcase_playlist_item img=”242″][/logo_showcase_playlist_item][logo_showcase_playlist_item img=”467″][/logo_showcase_playlist_item][logo_showcase_playlist_item img=”245″][/logo_showcase_playlist_item][logo_showcase_playlist_item img=”223″][/logo_showcase_playlist_item][logo_showcase_playlist_item img=”470″][/logo_showcase_playlist_item][logo_showcase_playlist_item img=”229″][/logo_showcase_playlist_item][logo_showcase_playlist_item img=”468″][/logo_showcase_playlist_item][logo_showcase_playlist_item img=”471″][/logo_showcase_playlist_item][logo_showcase_playlist_item img=”241″][/logo_showcase_playlist_item][logo_showcase_playlist_item img=”230″][/logo_showcase_playlist_item][logo_showcase_playlist_item img=”232″][/logo_showcase_playlist_item][logo_showcase_playlist_item img=”243″][/logo_showcase_playlist_item][logo_showcase_playlist_item img=”216″][/logo_showcase_playlist_item][logo_showcase_playlist_item img=”469″][/logo_showcase_playlist_item][/logo_showcase]

Biz Sizi Arayalım ?

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilir yada numara bırakabilirsiniz .

0212 992 01 93

info@entrybilisim.com

[]
1 Step 1
Bilgi Almak İstiyorum
Ad Soyad
Telefon
Previous
Next