ENTRY BİLİŞİM

Hakkımızda

Firmamız kurumlarla bakım anlaşması ve  teknik hizmet  vermektedir. Teknik Destek kapsamında Server Kurulum ve kurulum sonra teknik destek vermektedir.

Network kurulumları CAT6 ve Fiber alt yapı çözümleri. Sql Yedekleme (Mikro)  ve Genel Backup çözümleri “NAS” kurulum ve yedek takibi yapmaktadır.

Bakım anlaşması kapmasamında müşterilimize sunduğumuz özel hizmetlerden birisi de Cloud (Bulut) yedekleme ile her gün gece 02:00’da SQL (Mikro) ve Sistem (Mail, Word, Excel vb.) yedeklerinizi alınmaktayız.

Dışarıdan gelebilecek veya firmanız içinden sistemlerinize zarar verecek zararlı yazılımlar (Virüs, Trojan, Cryptelocker)  önüne geçmek için sistemlerinizi analiz eder gerekli donanımsal ürünleri (Firewall) ve Yazılımsal (Antivirüs) kurulumları ve teknik desteğini vermekteyiz.

0
+
YIL TECRÜBE
0
+
YAZILIM
0
+
SATIŞ
0
+
MUTLU MÜŞTERİ

Entry Bilişim Mikro Yazılım Evi Çözüm Ortağı olarak Muhasebe programı ihtiyacı olan Kurumların ihtiyaçlarını analiz eder  ve Fatura, İrsaliye, Cari Takibi, Stok Takibi, Çek, Senet, Kasa, Banka gibi temel ihtiyaçlar için Mikro Yazılım çözümleri üretmekteyiz . Barkod, Seri Takip ve Depo Kontrol, Sıcak Soğuk Satış, El Terminal sistemleri vs. gibi özel projeler ve raporlamalar sunmaktayız.

 

E-Dönüşümlerinizde (E-Fatura, E-Arşiv, E-Defter, E-irsaliye, E-Bordro, E-Mutabakat, E-Serbest Meslek Makbuzu, E-Müstahsil Makbuzu, E-İhracat, E-Mikro,  Mikro KEP) uzun yıllardır işinde deneyimli Profesyonel ekibimiz Kurumların E-Dönüşüm süreçlerinde Danışmanlık ve Geçiş süreci konusunda destek vermektedir. E-Dönüşümlerle birlikte kurumların karşılaşabileceği her türlü sorunda Telefon, Uzaktan ve Yerinde servis vermektedir.

 

2017 Yılında Taşındığımız yeni yerimizde ve büyüyen ekibimizle birlikte siz değerli kurumlara kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.