∼ MİKRO KEP ∼

Kayıtlı Elktronik Posta Hizmeti – KEP

KEP, bir elektronik postanın gönderen ve alan tarafların kim olduklarının bilinmesini, gönderim ve karşı tarafa iletim zamanını, içeriğinin değiştirilmediğinin kesin olarak tespit edilmesini e-imza ve zaman damgası ile gönderimdeki tüm adımları kayıt altına alarak yasal olarak geçerli hale getiren bir teknoloji. Kayıt altına alınan gönderim adımları, KEP delili olarak kabul edilmekte ve senet hükmündedir. Ayrıca, aksi ispat edilinceye kadar yasal olarak kesin delil sayılır.

Mikro Yazılım KEP

2013 yılından bu yana Özel Entegratör konumunda olan Mikro Yazılım, e-Dönüşüm hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek Mikro KEP’i hayata geçirdi. Mikro Yazılım, BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) tarafından KEPHS (Kayıtlı Elektronik Posta Hizmet Sağlayıcı) olarak atanan ilk Kurumsal Yazılım şirketi olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Mikro KEP, size elektronik ortamda düşük maliyetle resmi belgelerinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde iletişim olanağı sunar.

Mikro Yazılım KEP Avantajları:

  • Mikro KEP kullanan müşterilerimiz aynı zamanda Mikro Yazılım’ ın sunduğu tüm e-Hizmetler ürünlerinden yararlanabiliyorlar. Mikro programı kullanan müşteriler Mikro KEP hesabı ile program içerisinden Temel fatura itirazında bulunabilirler.
  • Kullandığın kadar öde modeline oturtulan Mikro KEP ile bütçenizi her zaman kontrol altında tutabilirsiniz.
  • KEP iletisi gönderimi ve kolay hesap açma işlemi için gerekli olan e-İmzanızı dilerseniz KEP hesabı başvurusu esnasında temin edebilirsiniz.Gönderici ve alıcı tarafların belli olduğu, içeriğin ve gönderim tarihinin hiçbir şekilde değiştirilemediği Mikro KEP sisteminde; ihale, sözleşme, teklif evraklarından, şirket beyannamelerine kadar bütün elektronik gönderiler 20 sene süreyle saklanır. Bu gönderilerin hukuki geçerliliği vardır ve taraflar arasındaki herhangi bir uyuşmazlık durumunda gönderiler, kesin delil olarak kabul edilir.

E-Fatura, E-Defter ve diğer  E-Dönüşümler Konusunda Detaylı Bilgi almak için.

Bizlere : 0850 532 15 04 – 0212 992 01 93’nolu telefon ve info@entrybilisim.com adresinden ulaşabilirisiniz.

Hala Karar Veremediniz Mi?
Şimdi Teklif İsteyin